Štíhlost

 

"Zhubnout více během  noci"


Studie biologických rytmů ukazují, že buněčná aktivita pokožky se během noci zvyšuje. Během noci není tělu dodávána žádná výživa, a tak získává energii spalováním tuků uložených v podkožních tkáních.
Tělo má tedy tendenci během nočního půstu přirozeným způsobem hubnout. Mary Cohr vyšla z těchto poznatků a vytvořila přípravek MINCEUR NUIT, který umožňuje přirozené noční hubnutí výrazně podpořit.

Přípravek Minceur Nuit Anti-Cellulite obohacený o Liporéductases® účinkuje na všech úrovních přirozeného procesu eliminace tuků. Tyto enzymy spouští proces štíhlení, uvolňují a „tráví“ tuky. Uvolněná energie je využita pro prodloužení zeštíhlujícího účinku. Účinnost péče je dále vylepšena o tekuté krystaly, které umožňují pozvolné uvolňování aktivních látek během celé noci, která je dobou přirozeného štíhlení. Další účinné látky mají drenážní a obnovující schopnosti, pokožku čistí, zpevňují a činí ji pružnější. Bezpochyby oceníte také velmi jemnou a hydratační texturu této péče... Budete hubnout s radostí! Vaše pokožka je den po dni hladší a pevnější. Pomerančová kůže mizí. Obvodové centimetry na oblejších místech ubývají.

Účinné látky: 3 esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj), Liporéductases®, Cafeisilane C, Phycol EC, Raffermine, D-panthénol.

 Minceur Nuit Anti-Cellulite
Násobí přirozené noční štíhlení
Lahvička 200 ml
Před uložením se ke spánku vmasírujte přípravek na problematické partie, začněte odspodu a postupujte směrem vzhůru, věnujte zvýšenou pozornost zejména nejodolnějším oblinám.
Přípravek si Vás získá svou lehkou texturou a uklidňující vůní, která zpříjemní Vaše usínání.
 
 
 
 
Pure Minceur “Rapide”
Zeštíhlující gel s rychlým nástupem účinků
Tuba 200 ml
Zeštíhlující gelový krém, který rychle útočí na neustupující celulitidu.
Zmírňuje tzv. pomerančovou kůži, viditelně vyhlazuje důlky na pokožce.Viditelně zeštíhluje.
Svěží gelový krém navozuje pocit svěžesti a dodává energii. Jeho nemastná, nelepivá textura se rychle vstřebává a zanechává na pokožce hedvábně sametový film.
Nanášejte na problematické partie ráno a večer. Gelový krém pečlivě vmasírujte do pokožky, dokud se zcela nevstřebá.
Účinné látky: adipain, lipain, kofein, delipogenáza, biopeptidy