Jemnost

 

Esenciální oleje a jemnost

Esenciální oleje kolem sebe šíří jemnou vůni, která přináší klid a uvolňuje stres.
Aplikace těchto olejů na pokožku má díky velmi dobře známým utišujícím vlastnostem levandulové a šalvějové esence zklidňující účinek. Spolu s rostlinnými výtažky navrací tato zjemňující péče životní pohodu citlivé pleti, která dříve „nesnášela nic“. Ošetření jsou prováděna kombinací ochranných, přecitlivěníodstraňujících produktů.

  
Antillergic Désensibilisant – NOVINKA
Okamžitě zklidňuje i ty nejcitlivější, reaktivní a alergicky reagující pleti. Tiší podrážděnou pleť, odstraňuje překrvení, díky látce antistamin zastavuje alergické reakce. Zlepšuje kvalitu obranné bariéry pleti, posiluje hydrolipidický film a dlouhodobě pleť vyživuje. Díky jemné, krémovo sérové textuře dobře proniká do pleti, zanechává ji jemnou a dokonale zklidněnou.
 
 
 
 
Masque Apaisant Confort
Rychlá pomoc pro reaktivní a extrémně citlivou pleť. Okamžitě odstraňuje pocity pálení, štípání
a vyrovnává nepříznivé vlivy vnějšího prostředí. Po 10–15 minutách působení je vaše pokožka
zahalena do pocitu pohody a jemnosti.
 
 
 
Pur Environnement
Čisté prostředí; 100 % přírodní krém; zkrášlující péče pro všechny typy pleti.
Svěží a lehce roztíratelný revoluční krém s výtažky kukuřice, moringy, aloe a zeleného čaje. Krém obsahuje pouze přírodní konzervační látky a UV filtry přírodního původu. Je bez barviv, dokonale šetrný k Vaší pleti, které zároveň nabízí komplexní hydratační, anti-age, zklidňující a ochrannou péči. Během několika dní je pleť ve formě, obličej vypadá mladší a odstín pleti je mnohem jasnější.
 
 
 
Creme Pure Défense
Ideální pro pleť, která potřebuje zklidnit. Krém okamžitě zmírňuje přecitlivělé reakce, obnovuje pokožku a vytváří novou ochranu proti vnějším vlivům, které pleť oslabují (znečištění ovzduší, změny teploty, klimatizace...).
 
 
 
 
Creme Anti-Rougeurs
Tento lehce namodralý krém se zklidňujícími a zjemňujícími účinky nabízí dokonalé řešení pleti se sklonem k zarudnutí.