Swhite 

  

Zesvětlující buněční péče s claricellem

Komplex Claricell je složen z účinných látek, které efektivně zabraňují produkci melaninu uvnitř buněk. Snižuje množství vyprodukovaného pigmentu a zjemňuje jeho zabarvení, až jej téměř zneviditelní. Výsledky metody Swhite jsou patrné již po 30 dnech používání, což je doba, kterou pokožka potřebuje k celkové obnově. Pleť se rozjasní “zevnitř“, pigmentové skvrny ustupují, odstín pleti je sjednocený.

 

 

 

Essences Vitales – peux pigmentées
Buněčná zesvětlující esence
Doporučuje se před každým pěsticím produktem, zlepšuje vstřebávání jeho aktivních látek a zvyšuje jejich zesvětlující účinek.


 

Huile Demaquillante Eclaircissante
Odličovací olej dokonale odstraní všechny typy make upu. Jemnými krouživými pohyby rozetřete navlhčenýma rukama po obličeji. S vodou se vytvoří jemná mléčná textura. Pleť zůstane dokonale čistá, bez mastného filmu na povrchu.

 

 
 
Gel de Lait Démaquillant Eclaircissant
Jemný pleťový gel pro čištění pleti. Gelokrémová textura je extrémně svěží, pleť zůstává čistá a bez mastného filmu na povrchu. Podporuje účinek následně aplikovaných zesvětlujících produktů.

 

 

Lotion Démaquillante
Svěží tonikum pro pigmentovanou pleť. Tonizuje a hydratuje pleť, podporuje účinek následně aplikovaných zesvětlujících produktů. 

 

Créme Éclaircissante SPF 30 - Denní krém
Denní ochranný krém se zesvětlujícím komplexem a SPF 30. Chrání pleť před negativním účinkem slunečního záření, zabraňuje vzniku pigmentových skvrn.

 

 

Créme Éclaircissante Cellulaire - Noční krém
Tento nočí krém pracuje během noci při spánku, když je nejvyšší buněčná aktivita a pleť není vystavena UV záření. Díky zesvětlujícímu komplexu a vitamínu C pomáhá zesvětlovat pigmentové skvrny.

 

 

Serum Eclaircissant Intense
Čtrnáctidenní kůra pro odstranění pigmentových skvrn. Díky čistému vitamínu C a zesvětlujícímu komplexu bude vaše pleť viditelně barevně sjednocená a rozzářená.

 

 
 
 
 
Masque Eclaircissant Instantané
Maska pro intenzivní zesvětlení pleti. Sedmidenní zesvětlující kůra pomáhá zesvětlit tmavé skvrny, pleť nádherně prozáří a rozjasní.