Mládí a pevnost

 

Esenciální oleje a mládí a pevnost

Esenciální oleje většinou pocházejí z mladých rostlin. Čím jsou totiž rostliny starší, tím
méně esenciálních olejů obsahují. Pro povzbuzení „spící“ pleti se tu tedy provádí
jakási transfuze molekul plných energie získaných z mladých organismů. Přítomnost
Inductinu v hlavních produktech navíc podporuje metabolismus elastických vláken,
který na pleti vytváří viditelný omlazovací efekt, a to během krátké doby. Krémy a séra
mají specifické účinky, které se předchozí aplikací Essences Vitales znásobují.

 
Essences Vitales – peaux dévitalisées
Hydrogelový krém se 100% čistými koncentrovanými esenciálními oleji, které nejhlubším vrstvám buněk dodávají svou přírodní energii, spojenou s účinnými aktivními látkami proti stárnutí.

 
 
 
Creme Specific Rides
Velmi příjemný krém s fluidní texturou, speciálně určený k vyhlazení vrásek zevnitř a k obnovení elasticity pokožky. Při každodenním používání chrání díky UV filtrům pleť před nepříznivými vlivy okolí, jako je znečištění vzduchu, klimatizace či sluneční záření.

 
Creme Vitalité Lift
Každodenní péče ideální pro všechny typy pleti. Komplex „Dermostimulines“ úžasným způsobem povzbuzuje regeneraci buněk. Vaše pokožka získá pevnost a pružnost.
 
 
Creme Nutrition Lift
Vyživující a zpevňující krém je speciálně navržen pro suchou pleť. Revitalizuje pleť díky komplexu „Dermostimulines“ a restrukturuje pokožku. Jeho bohatá a snadno vstřebatelná textura zanechává pleť vláčnou a dokonale zklidněnou.
 
 
 
Age Signes Corrector
Tento dokonalý vyhlazovač vársek odstraňuje jednu vrásku po druhé a doshuje liftingového efektu viditelného již po první aplikaci. Aplikátor s dermokuličkami vyhlazuje povrch vrásky, nanáší koncentrované sérum s kyselinou hyaluronovou přímo do rýhy vrásky a vplňuje ji zevnitř. 

 
 
 
Minceur Nuit Visage
Chronologická noční péče s hedvábnou gelovo-krémovou konzistencí. Svým vyjímečně účinným složením vykresluje kontury obličeje díky drenážním a zeštíhlujícím účinkům, potlačuje kulatost tváří, dvojitou bradu a zpevňuje oblast krku. Aktivní látky jsou obsaženy v tekutých krystalech, ze kterých jsou pozvolna uvolňovány po celou noc.

 
Ice Lift
Gelová vypínací maska na pleť působí jako kostka ledu- ihned získává svěží, odpočinutý vzhled, díky pigmentům odrážejím světlo je rozzářená, zpevňující komplex spolu s ovocnými kyselinami vyhladí a zpevní povrch pleti. Protivráskový a regenerační efekt spolu se svěží čistotou dává pleti jedinečný, neodolatelný vzhled.