Hydratace

Esenciální oleje a každodenní krása těla

Esenciální oleje jsou přírodní látky, které tělu dodávají pohodu a životní energii. Je to dárek, kerý nám nabízí sama příroda. Tyto oleje prospívají našemu tělu i pleti a zároveň nás uchvacují svou kouzelnou vůní. Při pravidelném používání tělových přípravků s esenciálními oleji zjistíte, že jsou pro Vaši pleť nejlepšími přáteli, a to pro jemnost, ochranu a čistotu, kterou jí přinášejí.

Několik každodenních doteků pro zachování velmi jemné pokožky. Nejen obličej, ale i tělo si zasluhuje neustálou péči. Pokožka těla je od přírody méně chráněna, a proto se snadno vysušuje. Oblečení a špatná péče mohou vysušení dále zhoršit. Pro zachování každodenní hladkosti a sametovosti Vaší pokožky pro Vás Mary Cohr vytvořila řadu čtyř výrobků pro dokonalou jemnost, jíž lze dosáhnout díky blahodárným účinkům fytoaromatických olejů.

 Energy Gel Douche aux Huiles Essentielles - Energizující sprchový gel s esenciálními oleji
Lahev 400 ml
Čistící gel do sprchy i do vany s blahodárnými účinky esenciálních olejů.
Účinky 2v1: jemné čistící účinky sprchového gelu a blahodárné působení esenciálních olejů na pokožku.
Esenciální oleje pronikají do pokožky, kterou tak zjemňují a dodávají jí energii. Pokožka je svěží, plná energie a hedvábně jemná po celý den.
Nanášejte na vlhkou pleť, jemně vetřete a důkladně smyjte.
Účinné látky: výtažek z ženšenu, esenciální oleje z levandule, citrónu a tymiánu, výtažek z aloe vera, jemně čistící základ - kokos, kukuřice a slunečnice, EDTA (neutralizuje škodlivé vlivy tvrdé vody)
 
Energy d´Essences
Flakon 100 ml

Nabijte pleť živtní energií díky esenciálním olejům.
Vitální energie esenciálních olejů levandule, citronu, tymiánu.
Léčivé a blahodárné účinky ženšenu, pohoda a svěžest pleti po celý den.
Po osprochování nebo kdykoliv během dne naneste pomocí rozprašovače na celé tělo a jemně masírujte. Tělo je po aplikaci dynamizované a nabité novou energií. Pocit pohody trvá celý den.
 
 
 
Soin Précieux a l’Huile d’Argan – Arganový olej
Mary Cohr vytvořila koncentrovanou hebkost pro pleť
Výživná, regenerační a hydratační péče, která dodá nekonečnou jemnost i těm nejnáročnějším typům pleti .
Suchá pleť opět získá krásu a pohodlí. Je regenerovaná, hebká, hladká a pevná. Získá na pružnosti, jasu i na kráse.
Arganový olej pochází z marockých pouští a pro své hydratační*, vyživující a regenerační účinky je po staletí uznávaným pečujícím olejem.

Každé ženě, která chce svou pleť „vyživovat“, může nabídnout také úžasné anti-age a antioxidační účinky, a to díky velmi vysokému obsahu vitamínu E.
*Hydratace svrchních vrstev pokožky
 
Easy Exfoliant Body Scrub
Využijte času stráveného ve sprše nebo v koupeli a udělejte si 1 - 2x týdně gomáž celého těla. Jemnou exfoliaci umožní přidaná vlákna z lufy a bambusová zrníčka. Pokožka bude vyhlazená, rozjasněná a připravená na aplikaci následných produktů, které budou lépe vstřebávány. 

 
Lait Douceur au Concentré d´Aloes – Jemné tělové mléko s výtažkem z aloe
Komfort, pocit pohody a jemnosti díky aloe vera.
Lahvička, 200 ml
Nanášejte každý den po koupeli nebo sprše na celé tělo, věnujte větší pozornost sušším oblastem. Pro dlouhodobé získání ještě jemnější
a hedvábnější pokožky je nutné ji každý den hydratovat*.
Toto bohaté a svěží mléko, obsahující koncentrát z aloe vera s výraznými hydratačními účinky, obalí Vaše tělo jemností a pocitem pohodlí, který Vám vydrží po celý den. Mládí a pevnost Vašeho těla se navrací den po dni.
Účinné látky: esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj), komplex
Hydrosmose®, bambucké máslo, tritisol, phylderm.
*svrchní vrstvy pokožky