Pevnost

 

Esenciální oleje a zpevnění

 

S postupujícím věkem a únavou mají linie těla sklon ztrácet svou lehkost a pevnost, což je způsobeno ochabnutím elastické tkáně pleti.

Esenciální oleje představují výtečné řešení, protože přinášejí unaveným a ospalým buňkám ohromné množství energie. Jejich antistresové schopnostinavíc zlepšují cévní cirkulaci, a tím pádem i okysličení tkání.

Buněčná aktivita se zvyšuje a tkáně získávají zpět svou pevnost. Mimořádných účinků šalvějové esence je využito pro její výjimečné regenerační schopnosti.

 

 

 

 

 

Essences Vitales Synergisantes 
Energie esenciálních olejů dodává tělu život. Všechny buňky jsou probuzené a připravené vstřebávat účinné látky. 

Pro zvýšení účinku všech následně aplikovaných produktů nanášejte na dokonale čistou pokožku vždy před použitím další péče o tělo. Tento zázračný gelový krém vděčí za své účinky esenciálním olejům, které oživují každičkou buňku těla. Krém je dále vylepšen o obsah účinných aktivních látek, které odpovídají základním požadavkům na produkty péče o tělo: mají drenážní účinek, zpevňují, hydratují a zkldňují. Používejte ho samostatně nebo před aplikací tělového krému, jehož účinky tak znásobíte, a vychutnejte si okamžitě příjemný pocit. Krém nezanechává dojem mastnoty, pokožka se neleskne. Je patentovanou inovací Mary Cohr.

Účinné látky: esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj), Papadine, Caféisilane C, Phycol EC, Raffermine, Pentavitine, Lubragel.

 
Défi Fermeté Confort
Získejte pevnější a pružnější tělo.
Tuba, 200 ml
Nanášejte po aplikaci krému Creme d´Essences Synergisantes, nejlépe večer na nejohroženější
oblasti (vnitřní stehna, břicho, paže), případně ihned po sprše pro ještě povzbudivější účinek.
Dokonale jemná textura Vás doslova „zabalí do svěžesti a pohodlí“ a zdokonalí Vaši siluetu.
Účinnost esenciálních olejů se pojí se zpevňujícími účinnými látkami a společně přispívají ke zvýšené pružnosti tkání. Tento jemný, bohatý krém Vám přináší vše potřebné pro krásu a mládí pokožky.
Doporučujeme pro rychlé zpevnění pokožky po porodu, dlouhodobém slunění, hubnoucích kúrách a v období zvýšené únavy.
Účinné látky: esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj), zázvor, vitamín C, Collalift, Raffermine, aloe vera, vitamín E.
 
 
  
Gel d’Essences Défatigantes
Osvěžující účinek, okamžitá pomoc pro unavené a těžké nohy.
Tuba, 200 ml
Začněte od spodní části nohou (klenba chodidel, kotníky) a postupně nanášejte na všechna potřebná místa až do úrovně poloviny stehen. Gel lze nanášet i přes punčochy. Konec těžkým nohám!
Dopřejte si pocit svěžích a lehkých nohou! Tento mentolový gel Vaše nohy okamžitě zahalí do dlouhotrvající intenzivní svěžesti. Pocit těžkých nohou a špatného krevního oběhu se vytrácí.
Postupně získáváte zpět pocit pevných a lehkých nohou. Esenciální gel nepřináší Vašim unaveným
nohám pouze odpočinek, ale také jemnost a hydrataci, a to kdykoliv během dne.
Účinné látky: esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj), Tritisol, Phylderm, pomerančová esence, indický kaštan, mentol, kafr, arnika.
 
 
Défi Vergetures
Tělový krém pro zamezení tvorby strií při oslabení elasticity kožní tkáně - váhový přírustek, těhotenství, růst, či při dlouhodobých dietách a únavě. Zpevňuje pokožku, zlepšuje pružnost elastických vláken. Delikátní, nelepivá konzistence, po nanesení nezůstává pocit mastnoty. Aplikuje se pravidelně po dobu zatížení pokožky ráno a večer na potřebné partie či celé tělo.
Účinné látky: Pektin, puualkový olej, Crelastin2, Sepilift DPHP, komplex Hydrosmose, Mangové máslo, olej Babasu, Vitamin E.