Hydratace

 
Esenciální oleje a hydratace
 
Esenciální oleje pocházejí z rostlin, které se vyvíjely za slunečního svitu, a byly tak náchylné k dehydrataci. Ze své podstaty se esenciální oleje nevypařují, naopak zůstávají v těle rostliny, kterou tak chrání před dehydratací. Tyto blahodárné účinky se využívají v péči o pleť k impregnaci pokožky, které dodávají větší pružnost a lepší
 

 

 

Essences Vitales – peaux déshydratées
Hydrogelový krém s koncentrovanými 100 % čistými esenciálními oleji, které kromě hydratace* přenášejí na pokožku svou blahodárnou energii, pomáhající pleti rychleji nalézt rovnováhu a zářivý odstín.
 
 
 
 
Masque d’Hydratation Intense
Během deseti minut je pokožka jemná a příjemná na dotek, získává svěží a zářivý odstín. Maska se nanáší jednou až třikrát týdně, podle potřeby.
Odstraňuje všechny známky únavy a vyhlazuje vrásky vzniklé dehydratací.
 
 
 
 
Hydrosmose Sérum
Koncentrované sérum pro hloubkovou buněčnou hydrataci pleti,kterou dodává prostřednictvím osmózy. Používá se v intenzivní měsíční kůře, kterou lze dle potřeby opakovat. Na pleti zanechává sametový, lehký film. Nanáší se na dokonale očištěný obličej a krk, pod vhodný krém dle typu pleti.
 
 
 
 
Creme Spéciale Auto-Hydratante
Tento krém s trojím účinkem byl vyvinut pro silně dehydratovanou pleť.
Umožňuje průběžnou hydrataci pokožky, pleť vyživuje a chrání před nepřízní počasí.
 
 
 
Creme Fine Auto-Hydratante
Pomáhá zachovat a zvyšovat množství vody obsažené v pleti.
Chrání pleť před nepříznivými vlivy okolí, jakými jsou znečištění, klimatizace či sluneční
záření.
 
 
 
Hydrosmose
Sametově hladká textura tohoto krému navozuje pocit pohodlí a svěžesti. Aquasmosy přepravují do buněk pleti silně hydratační komplex Hydrosmose, který zajišťuje intenzivní hydrataci po dobu 8mi hodin. Úžasný pocit komfortu a jemnosti doplňuje jemná vůně růží a jasmínu.