Nové mládí

 

Nový anti-age účinek, nový vypínací efekt, nová jemnost

Inovace vědeckých laboratoří

Mládí těla a koncentrát buněčného života
Nadměrné slunění, stres, věk, hormonální změny... všechny tyto faktory se projevují nejen na obličeji, ale i na těle.
Silueta Vaší postavy ztrácí svou pružnost, pokožka vadne, objevují se pigmentové skvrny. Naštěstí není nikdy příliš pozdě ani příliš brzy začít o své tělo pečovat. Mary Cohr vytvořila řadu NOVÉ MLÁDÍ obsahující výjimečné produkty pro péči o obličej a tělo, které přinášejí ucelené řešení v boji proti vráskám a ochablosti pokožky.
Cellular Life Concentrate obnovuje buněčnou aktivitu a navrací pleti schopnost přirozené samoregulace. Tento vysoce účinný koncentrát je složen z prvků potřebných k životu buněk (20 aminokyselin, 14 vitamínů, 15 aktivních biologických látek, 7 minerálních solí), jimž díky jedinečnému způsobu účinkování zajišťuje jejich růst, množení a dlouhou životnost.

 

Nouvelle Jeunesse Buste
Okamžité zkrášlení dekoltu a prsou: vyhlazuje a vypíná pokožku, obnovuje tvary.
Flakon s dávkovačem, 50 ml
Každé ráno rozetřete sérum po celé hrudní oblasti (dekolt, prsa, krk, vnitřní strana paží), jako byste kreslila neviditelnou podprsenku. Pokračujte masážními pohyby dle doporučení Vaší kosmetičky.
Krásná silueta těla začíná pevným a hezky tvarovaným poprsím. Toto sérum přináší první pomoc s okamžitým účinkem. Vzhled prsou je viditelně zdokonalen, dekolt je omlazen a bez vrásek.
Doporučujeme jako kúru po skončeném těhotenství, hubnoucí dietě nebo nadměrném slunění.
Zjemňuje a vyrovnává vzhled pokožky, navrací tvary a objem ztracený postupem času, vypnutí je viditelné od prvního použití. Originální textura proniká velmi rychle do pokožky a chrání dekolt
jemným, lehce perleťovým závojem.
Účinné látky: Cellular Life Concentrate, Ederline (fytohormon), Hibiscin, komplex Hydrosmose®, Kigeline, kombucha, 3 esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj).

Nouvelle Jeunesse Corps Riche
Jedinečná péče pro znovuzískání mládí a pevnosti.
Luxusní dóza, 200 ml
Denně vtírejte do pokožky celého těla, více pozornosti věnujte oblastem, kde je kůže nejvíce povolená, s vyšším výskytem vrásek (paže, břicho, vnitřní část stehen).
Krém Nové mládí těla je zásadní obnovující péčí, navrací pevnost a jemnost, která se s postupujícími roky a únavou vytrácí.
Působí na všechny kritické zóny, ve kterých dochází nejčastěji k ochabnutí pokožky (paže, hýždě, břicho,...) a kde je pleť vrásčitá. Pokožka je omlazena, zpevněna, jakoby vypnuta zevnitř.

Přípravek umožňuje obnovu tkání a pokožka tak postupně získává zpět svou pevnost a pružnost, které se mohou při hormonální nerovnováze vytratit. Veškeré nedokonalosti (drsná kůže, pigmentové skvrny) viditelně ustupují, pokožka je jemná a září krásou.
Účinné látky: Cellular Life Concentrate, Ederline (fytohormon), komplex Hydrosmose®, máslo karité, jojobový olej, Exsyl-Arl, Liftiline, ovocné kyseliny, 3 esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj).
Hydratace**: + 34 %. Pevnost*: +75 %.
Jemnost*: + 61 %. (* po 3 týdnech používání, ** svrchní vrstvy pokožky)
 
Beauté Jeunesse Mains
Výtečná péče pro mládí rukou.
Tuba, 75 ml
Vtírejte do rukou a nehtů až do úplného vstřebání. Aplikujte dle potřeby. Tento vysoce regenerační krém aktivně chrání před klimatickými změnami (zima, vítr,...) a díky UV filtrům také před negativními účinky slunečního záření. Pigmentové skvrny blednou. Nehty se zpevňují. Ruce jsou hladší, jasnější a mládnou den po dni. Krém má výbornou texturu, která nemastí ani nelepí a voní po čerstvých květech.
Vynikající péče pro omlazení vašich rukou!
Účinné látky: Cellular Life Concentrate, Dermalight, glycosaminoglykany, Gatuline, D-panthénol, sluneční filtry, 3 esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj).