Nové mládí

 

Cellular Life Concentrate


Technický pokrok tohoto revolučního koncentrátu spočívá ve schopnosti obnovení buněčné aktivity a navrácení pleti schopnosti její přirozené samoregulace.

Vysoce účinný koncentrát je složen z prvků potřebných k životu buněk (20 aminokyselin, 14 vitamínů, 15 biologicky aktivních látek, 7 minerálních solí), jimž díky jedinečnému způsobu účinkování zajišťuje jejich růst, množení a dlouhou životnost.

Testy byly provedeny v nemocničním prostředí.


 
Nouvelle Jeunesse
Díky dvojímu účinku na buňky i tkáň krém Nouvelle Jeunesse znovu obnovuje buněčné životní funkce a vyrovnává následky hormonálních změn. Jeho působením je pleť opět mladá, rozjasněná a září zdravím.

Tento krém má nejen výjimečné omlazující schopnosti, ale jeho aplikace je díky dobré vstřebatelnosti a rafinované vůni současně i potěšením. Vrásky den po dni postupně ustupují, Vaše pleť získává na pevnosti, tvář je zcela odpočatá a vypadá mladší.
 
 
Nouvelle Jeunesse Riche
Krém pro mimořádně náročnou pleť.
Stimuluje buněčnou regeneraci a efektivně vyživuje pleť.
Díky bohaté textuře snadno proniká do pleti a na jejím povrchu zanechává nemastný pudrový film, který okamžitě pleť vypíná a vyrovnává její tón. Vhodný pro všechny typy pleti.
 
 
Nouvelle Jeunesse Soleil 
Jedinečná příprava pleti na opalování a její regenerace při a po opalování. Před opalováním pomáhá aktivovat tvorbu melaninu a posiluje obrannou bariéru zvláště citlivé pleti.

V době vystavení se intenzivnějšímu slunečnímu záření pomáhá pleti zvládat hlavně první dny na sluníčku, zvyšuje její odolnost a neutralizuje negativní působení volných radikálů. Po slunění pleť regeneruje, zklidňuje a vyživuje.
 
 
Double Jeunesse Interne Externe
Omlazující účinek tohot krému navrací pleti vnitřní mládí - díky koncentrátu buněčného života a hydrolyzované DNA obnovuje mládí v jádru buněk i vnější mládí a pomocí kyseliny hyaluronové odstraňuje viditelné známky stárnutí na povrchu pleti. Nádherná, zářivá textura tohoto přípravku navozuje pocit pohody, svěžesti a komfortu, který doplňuje lehká svěží květinová vůně. Výborný jako podklad pod make up.
 
 
 
Nouvelle Jeunesse "Cou et Décolleté"
Hedvábně jemný krémový gel určený pro pleť krku a dekoltu. Obsahuje koncentrované aktivní látky, díky kterým vypíná, zpevňuje a vyhlazuje pokožku. Vitamín C navíc zmírňuje výskyt pigmentových skvrn. Jemná vůně doplňuje celou péči. Pleť krku a dekoltu je po každodenním používání krásná, rozzářená a vypnutá.
  

 

Sérum Nouvelle Jeunesse
Zpevňující koncentrované sérum obsahující koncentrát Cellular Life Concentrate. Nanáší se pod vhodný zpevňující krém dle typu pleti jako intenzivní omlazující měsíční kůra. Pleť je viditelně mladší, pevnější a pružnější. Vhodné pro pleť se známkami stárnutí.  

 
 
 
Age Signes Repair
Vysoce koncentorvané sérum, které okamžitě a viditelně odstraňuje známky stárnutí pleti. Díky vysoké koncentraci kyseliny hyaluronové a 60 biologicky aktivních látek obnovuje a navrací pleti mladistvý vzhled. Povrch pleti je vypnutý, jemnější a vrásky jsou vyhlazeny. ProOxygen má navíc silně okysličující účinky, pleť je rozzářená a plná svěžesti. Používá se jako intenzivní omlazující měsíční kůra každý večer pod krém.