Péče o oči

 

Rostlinné výtažky a péče o oči


Choulostivá pleť na víčkách a okolo očí potřebuje extrémně jemnou péči.
Mary Cohr pro Vás vybrala ty nejvíce zklidňující rostlinné látky, především výtažek z indického kaštanu, který je známý svým blahodárným působením na kruhy a váčky pod očima a „těžká“ víčka.
Alfa-bisabolol je v produktech péče o oči hlavní aktivní látkou jemnosti a přináší
skutečné pohodlí a snášenlivost.

 


 
 
Acti-Sérum Vitalité Yeux
Vysoká koncentrace vyhlazujících a hydratačních látek tohoto séra pomáhá redukovat vrásky a jemné linky okolo očí a oddalovat jejich tvorbu neutralizací volných radikálů zodpovědných za proces stárnutí. Velmi lehká textura nezanechává mastný film a umožňuje tak okamžité nalíčení. 

 
 
 
 
Eye Clean
Dvousložkový přípravek pro snadnější odličování citlivých očních partií. Olejová báze odstraňuje silné voděodolné nalíčení, vodová rozpouští pudrové složky.
Díky výtažku z chrpy má zklidňující, uvolňující a antiedemický účinek.
Netvoří mastný film. Bez parfemace.
 
 
 
 
 
Masque Défatigant Yeux
Osvěžení a relaxace pro unavené oči. Během několika minut tato gelová maska vyhladí a uvolní oblast okolo očí. Viditelně odstraňuje kruhy a váčky pod očima.
 

 
 
 
Nouvelle Jeunesse Levres
Tato narůžovělá a voňavá péče o rty má dvojí efekt: objemový, pro vytvoření plných, smyslných rtů, a omlazující, zjemňující drobné vrásky okolo rtů, hydratační* a ochranný. Vytvoří n rtech ochranný film, který prodlouží trvanlivost rtěnky
 
 
 
 
 
 
Nouvelle Jeunesse Contour Yeux
Revoluční péče o oči v sobě spojuje účinky proti vráskám a optimální vyváženost rostlinných aktivních látek. Krémově gelová emulze se okamžitě vstřebává a vyhlazuje větší i menší vrásky. Chrání, hydratuje* a obnovuje jemnou pokožku kolem očí.
Díky pigmentům odrážejícím světlo a drenážním látkám se pohled rozzáří, víčka nejsou překrvena a nevypadají unaveně.
 
 
 
 
 
Eye Fresh
Ideální pro oční okolí, na kterém jsou viditelné známky únavy. Extrakt ze zelených řas podporuje mikrocirkulaci, kofein pomáhá odstraňovat tukové polštářky, Aloe vera hydratuje. Pohoda a jemnost očního okolí je při každodenní péči obnovena.