Výživa

 

Esenciální oleje a výživa

Pleť, která je křehká, mdlá a postrádající výživu, potřebuje mastné látky a energii.
Esenciální oleje plní svou vyživovací úlohu a poskytují pleti nové, životně důležité látky. Esenciální krémy s bohatým multiaktivním složením, obohacené o šalvějovou esenci, jsou skutečnými kúrami krásy s jedinečnými výsledky. Použití výživných produktů péče o pleť doporučujeme kombinovat s Essences Vitales.

  
 
Essences Vitales – peaux seches
Koncentrovaný hydrogelový krém se 100% čistými esenciálními oleji, které kromě výjimečných vyživujících účinků prospívají pokožce také svou přírodní energií, díky které je pleť více otevřena přijímání aktivních látek ze všech následně nanášených vyživujících přípravků.
 

 
 
Masque Nutrition Essentielle
10 minut pro jemnou a vyživenou pokožku, pro svěží a rozzářenou pleť. Tato maska okamžitě odstraní pocity pnutí a únavy a příjemně osvěží obličej.
 
 
 
Creme Réparatrice Instantanée
Tento krém je vhodný pro každodenní péči o velmi suchou pokožku, kterou okamžitě vyživuje do hloubky. Může být aplikován na jakýkoliv typ podráždění (slunce, zima, popálení, loupající se kůže, lišej…). Pokožku zklidňuje a pomáhá její rychlejší obnově
a regeneraci.
Tip: doporučováno mužům k okamžitému zmírnění pálení po holení a ke zjemnění pokožky.
 
 
 
Creme NutriZen
Každodenní aplikace tohoto výživného a bohatého krému obnovuje a vyžuvuje pokožku díky esenciálním mastným kyselinám a výtažku z lotosu. Pleť je zklidněná, svěží a rozzářená.