Zářivá krása

 

Pevnost a jas pleti díky energii z rostlin

Mary Cohr pro Vás vybrala aromatické rostliny se zpevňujícími a detoxikačními účinky pro obnovení jasu pleti a odstranění nevýrazného odstínu.Výtažek vilínu virginského má drenážní účinky zmírňující překrvení, aktivuje mikrocirkulaci a dodává tak pleti přirozený odstín. Okamžité odstranění únavy umožňuje alfa-bisabolol, který pleť zjemňuje a zbavuje známek stresu. Díky jemnosti vybraných rostlin je použití přípravku vysoce šetrné, a to i k oblasti kolem očí.

  

Éclat Liftant
Rozjasňující, vypínací a rychle sublimující balzám

Tento přípravek na rostlinné bázi dá vyniknout Vaší přirozené kráse. Je vhodný pro všechny typy pleti. Již od rána dodá obličeji jas, okamžitý omlazující efekt a navíc fixuje make-up. Používá se samostatně nebo pod běžný pěstící krém.

 

Pure Energie d'Orange
Vitamínový krém, který Vás “dostane do formy“

Výtažky z pomeranče a citrónu dodávají pleti vitamíny, chrání před volnými radikály,
stimulují vitální funkce pleti, dodávají jí sílu a energii. Podstatně se podílí na regeneraci tkání, odstraňují únavu, činí pleť pevnější, pružnější a zářivější.
Zmatňující složky zabraňují nežádoucímu lesku pleti. Pleť je nabitá energií, má dostatek vitamínů, je znovu ve formě. Odstín pleti je zdravý, svěží a zářivý.
Rysy jsou uhlazené, zbavené únavy. Ráno probouzí obličej a stírá známky únavy, stimuluje přirozenou obranyschopnost pleti. Hydratuje pleť a zásobuje ji energií po celý den.„Ranní sklenice pomerančové šťávy pro Vaši pleť!“

 

Fraîcheur de Teint
Hydratační tónovací krém

Přináší pleti hydrataci a vitalitu. Spojuje v sobě čtyři různé účinky: tónující pigmenty dodávají obličeji svěží a přirozený vzhled, výtažky z broskvě, Aloe Vera a citrónu hydratují a povzbuzují pleť, oligo-komplexy, vitamín E a UV filtry chrání pokožku před nepříznivými vlivy okolí a složka Micromat udržuje pleť matnou po celý den.
Výběr ze dvou odstínů: Beige “Naturel“ a Beige “Doré“, které Vaší pleti dodají velmi přirozený a dokonale matný vzhled pro “prázdninovou barvu“ pleti. Gelovokrémová textura je lehčí než u běžných make-upů, na pokožce se sama rozpouští a dodává jí potřebnou hydrataci. Tónování je odolné a vydrží po celý den.

 
 
 
DiamSkin
Tento krém díky reflexním pudrům obnovuje přirozený jas pleti. Olej ze sladkých mandlí pokožku zjemňuje a hydratuje. Svěží citrónová vůně osvěžuje a energizuje. Pleť je zářivá a svěží.